Львів'янина можуть оштрафувати на 170 000 гривень за пошкодження єврейської фрески

04 червня, 2018
Якщо виявиться, що ці дії вчинила юридична особа, то сума штрафу становитиме 170 тис. грн. Якщо фреску пошкодив місцевий мешканець, то йому загрожує штраф у 1700 грн.
Мешканцю Львова, який пошкодив старовинний стінопис залишків єврейської синагоги «Зіхрон Йозеф», самовільно встановивши пластикове вікно, загрожує штраф. Про це повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Наступного тижня його запросять на засідання адміністративної комісії, яка розглядає порушення у сфері охорони культурної спадщини. Якщо виявиться, що ці дії вчинила юридична особа, то сума штрафу становитиме 170 тис. грн. Якщо фреску пошкодив місцевий житель, то йому загрожує штраф у 1700 грн.

«Ми запросимо його на засідання комісії та розпитаємо його аргументації таких дій, після чого винесемо своє рішення. Також управління охорони історичного середовища почало підготовку документів щодо включення цього будинку до реєстру пам’яток архітектури», – повідомив Андрій Москаленко.

Крім цього, комісія Шевченківської райадміністрації проведе загальне обстеження тильної частини будинку, де розміщений старовинний єврейський стінопис, на предмет інших порушень.

Нагадаємо, мешканець Львова пошкодив фреску, яка є частиною залишків старовинної синагоги «Зіхрон Йозеф», самовільно встановивши пластикове вікно.
 
Джерело: ТВОЄ МІСТО 
↑Новини↑