Землю єврейської дільниці у Львові знову віддали для будівництва готелю?

17 листопада, 2017
Територію єврейської дільниці м. Львова, яка є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, вже вдруге Львівська міська рада незаконно віддає під приватну забудову.

Сьогодні 16 листопада 2017 року Рада Депутатів міста Львова дала ляпаса єврейській громаді Львова і Світу. Рада Депутатів Міста Львова дозволила вдруге віддати землю під юдейською дільницею для будівництва готелю по вул. Федорова 23-28 на спорудах Юдейської дільниці - частині об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Мета цього дійства - будівництво готелю.

Рада Депутатів Міста не дозволила Мейлаху Шейхету, який відстоював цю територію в якості історико-культурної пам'ятки ЮНЕСКО та об'єкту державної власності, виступити перед депутатами, аби доповісти їм, що ця акція є порушенням Конституції України і Міжнародного Законодавства, адже очолювана Мейлахом Шейхетом організація виграла 6 судових справ по цій дільниці на протязі 8 років.

Комерціалізація єврейської спадщини продовжиться нехтуванням духовними переконаннями євреїв цілого Світу. Рада Депутатів міста Львова продемонструвала зневагу до рішень судів. Депутати Міста Львова, які проголосували за п. 42 порядку денного, продемонстрували зневагу до Світової єврейської громади, яка має особливий інтерес до пам'яті про видатних духовних вчителів, які тут творили і збагатили світову цивілізацію.

Ситуація, яка склалась у Львові, є брудним антисемітизмом. Наша організація надзвичайно вдячна тим депутатам Львівської міської ради, які рішуче проголосували проти п. 42 порядку денного і підтримали вимогу Мейлаха Шейхета надати йому право виступити перед депутатами, аби упередити духовний і моральний злочин, ці депутати продемонстрували віковічну толерантність львів'ян, яка уможливила інтеграцію євреїв в суспільне життя.

Разом з тим ми отримали приклад розпалювання антисемітизму в цьому краї. Цей самий міськвиконком щоденно знущається над похованнями євреїв у Львові і насміхається над почуттями євреїв до всього кривавого, що з цими похованнями відбувається, зневажає фундаментальні Права Людини і Міжнародне Право, задекларовані як закон прямої дії в Конституції України. Міжурядова Угода США-Україна 1994 р. грубо попирається Львівським міськвиконкомом. Ми закликаємо світову громаду приєднатись до протестів релігійної громади Львова та Представництва Американського Об'єднання комітетів для євреїв зупинити антисемітські дії проти єврейських духовних і культурних цінностей в історії Львова і Світу.

Ми звертаємось до Голови Міста Андрія Садового накласти вето на ухвалу Львівської міської ради по п. 42 порядку денного сесії від 16. 11. 2017р. Приєднавшись до нас, Ви продемонструєте свою позицію відповідно до міжнародного права.

↑Новини↑