Чи зрозуміють депутати Львівської міської ради вагомість Верховенства Права?!

14 листопада, 2017
Львівська міська рада бажає приватизувати територію юдейської дільниці м. Львова.
Вчора, 13 листопада 2017 о 15:00 після численних судів на користь збереження юдейської дільниці міста Львова - єдиної в Україні, яка збереглась після кривавих років Голокосту, Львівська міська рада вирішила зробити наступний незаконний крок, аби приватизувати землю для створеної ними ж структури "Львівські Традиції".
 
Дослідження на цій дільниці були виконані ДП "УКРЗАХІДПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ" із подальшим створенням Програми Регенерації Юдейської Дільниці м. Львова за фінансуванням Фонду Посла США.

Територія є власністю Кабінету Міністрів України, про незаконність дій Львівської міської ради прописано в рішеннях судів по цій дільниці.

На території цієї дільниці заборонені будівельні роботи. Незважаючи на повне заперечення нецільового використання, прописанного в Рішеннях 37, 39 Асамблей ЮНЕСКО, Львівська міська рада продовжує протиправні дії. Це може бути розглянуто як прояв антисемітизму і антиукраїнської позиції водночас з боку Львівської міської ради, бо юдейська дільниця м. Львова є не лише історико-архітектурною пам'яткою, а й об'єктом спільної для українців та євреїв історичної та культурної спадщини, а також і спільною пам'яттю.

↑Новини↑