Відкрита віртуальна виставка, присвячена Бабиному Яру

31 березня, 2017
Свою роботу розпочала віртуальна виставка «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії».
На сайті Громадського комітету для увічнення пам'яті жертв Бабиного Яру відкрито віртуальну виставку «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії».
 
Віртуальна виставка створена за матеріалами мультимедійної виставки, яка проходила в Музеї історії м. Києва з 15 вересня по 27 листопада 2016 р. до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру.
 
Виставка має українську і англійську версії, є повністю інтерактивною і супроводжується відеоекскурсією українською мовою.
 
Проект реалізований Музеєм історії Києва та Громадським комітетом «Бабин Яр» за підтримки Українського інституту національної пам'яті та канадської благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч».
 
Для створення виставки використані також матеріали з колекцій Всеукраїнської єврейської ради та Музею «Героїзм і Голокост», Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», Національного музею історії України, Українського центру вивчення історії Голокосту, Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА, Галузевого державного архіву Служби безпеки України, Фонду ім. Олега Ольжича, приватних збірок.
 
Віртуальна виставка доступна за посиланням: http://memory.kby.kiev.ua.
 
Джерело: Асоціація єврейських організацій і громад України
↑Новини↑