Презентація книги "Чорна земля. Голокост як історія і застереження"

09 березня, 2017
У Києві відбудеться презентація українського перекладу книги Тімоті Снайдера "Чорна земля. Голокост як історія і застереження".

14 березня в кафе "Druzi" в рамках проекту "Книга у звільнені міста" відбудеться презентація книги історика Єльського університету Тімоті Снайдера "Чорна земля. Голокост як історія і застереження". Український переклад вийшов в 2017 році у/та завдяки видавництву "Medusa books".

"Для Медузи це важливий проект з двох причин: по-перше, це фундаментальна праця про Голокост, який лишається в Україні непропрацьованою темою, і про Другу світову загалом, по-друге, Снайдер у досить несподіваний спосіб актуалізує структурні причини Голокосту, пов'язуючи їх, наприклад, з екологічним фактором, показуючи при цьому, що політична логіка Гітлера може й сьогодні знайти придатний ґрунт для розростання, що глобальна нерівність і кліматична тривожність здатна породжувати геноциди, і головне - автор пише не лише про ризики, але й про фактори захисту від таких загроз. Тож "Чорна земля" - це видання історичне і політичне" - розповідає редактор "Medusa books" Катерина Міщенко.

Окрім презентації книги "Чорна земля" відбудеться презентація ще двох книжок видавництва "Medusa books":

"Крихка імперія: як Росія полюбила та розлюбила Владіміра Путіна(2015) британського журналіста Бена Джуди, який провів дитинство у Східній Європі. Його книжка "Крихка імперія", вперше опублікована 2013 року (Yale University Press), є результатом подорожі сучасною Росією, під час якої автор спілкувався з високопосадовцями та представниками найзлиденніших прошарків суспільства, про існування яких у Кремлі воліють не згадувати. Журналіст показує реалії держави очима громадян, які перебувають, хоч і на різних осях, у єдиній системі координат.

"Київська книжка/The Book of Kyiv" (2015) - це проект кураторів і учасників "Київської школи", яка відбулася восени 2015 року. Це своєрідний путівник містом, створений довкола культурних та освітніх інституцій, у яких відбувалися виставки, лекції, публічні дискусії. Спроектований у книжці маршрут намагається схопити Київ тут і тепер: його постійну, часто незриму основу; новочасні зміни, спричинені революцією та війною; відкритість східноєвропейської столиці до різних версій майбутнього.

Проект "Книга у звільнені міста" є волонтерською ініціативою та збирає книги у звільнені міста та села на сході України. Під час презентації книжок можна приносити книги, які хотіли б передати на схід.

Час: 19:00

Місце: кафе "Druzi”, вул. Велика Васильківська, 49А.

Джерело: Facebook 

↑Новини↑