Міжнародне співробітництво Української асоціації іудаїки з музеями Голокосту в США

30 грудня, 2016
Зроблено важливі кроки до налагодження співробітництва Української асоціації іудаїки з центром з досліджень Голокосту в США.

Президент Української асоціації юдаїки і координатор магістерської програми з юдаїки Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (НаУКМА) Віталій Черноіваненко зустрівся з представницями Центру досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Менделів Меморіального музею Голокосту (США) та обговорив майбутнє співробітництво.

З 2017 року дослідники Меморіального музею читатимуть міні-курси і публічні лекції на магістерській програмі з юдаїки в НаУКМА.

Під час візиту Віталій Черноіваненко також отримав нагоду ознайомитися з архівними колекціями музею і унікальними дослідницькими можливостями, які він надає фахівцям, що вивчають довоєнну, воєнну та післявоєнну історію та Голокост. Цю інформацію буде передано колегам у НаУКМА.

На фото: президент УАЮ і координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Віталій Черноіваненко, директорка Програми гостьових дослідників Сюзана Браун-Флемінґ, представниці Ініціативи з дослідження українського єврейства Елейна Джекел і Наталя Лазар.

Джерело: Українська асоціація іудаїки

↑Новини↑