У Києві відкриється виставка живопису єврейського художника

12 грудня Музейно-виставковий центр "Музей історії Києва" та шанувальники єврейського мистецтва очікують на відкриття виставки живопису "Таке життя..." Альберта Фельдмана.
12 грудня в Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» відкриється виставка живопису «Таке життя...» Альберта Фельдмана.
 
Виставка являє собою характерні портрети, жанрові сцени та натюрморти. Темою творів є переважно релігійне життя єврейського народу - свята, молитви біля Західної стіни Храму, портрети рабинів і праведників. Живописна манера Альберта Фельдмана - різноманітна і часом несподівана.
 
Роботи автора зберігаються в приватних і музейних збірках. Виставка проходить за підтримки україно-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр.
 
Альберт Фельдман - ізраїльський і український художник, ізотерапевт, громадський діяч. Народився і виріс в Росії. Довгий час жив в Ізраїлі. Останні кілька років живе і працює в Києві. Незважаючи на те, що Альберт лікар і психолог за фахом, він професійно займається живописом. Також є членом ізраїльської і української спілки художників.
 
Джерело: Facebook