В Києві поговорять про причини міжцивілізаційних конфліктів

23 листопада, 2016
Зустріч зі знаменитим дисидентом Йосипом Зісельсом пройде в рамках циклу «Тернистий шлях до прогресу».

Ми живемо в епоху різних конфліктів, як на глобальному, так і локальному рівнях. Однак ми часто стаємо лише свідками та статистами соціальних, військових, політичних і економічних загострень, не усвідомлюючи при цьому першопричин конфліктів між людьми і соціумами. Що ж лежить в основі цих процесів та чи вже визначений результат? Можливо причини набагато глибше, ніж нам здається - на рівні цивілізаційної ідентичності.

У четвер 24 листопада в форматі public talk пройде зустріч на тему «Конфлікт цивілізацій: чи вирішений результат?». Захід, який проводить просвітницька платформа «Вільна Академія Змін», відбудеться в приміщенні Media Hub за адресою вул. Суворова 4/6.

Мета зустрічі - проаналізувати актуальні конфлікти різних масштабів, розібратися в їх причинах, а також зрозуміти, наскільки вони залежать від цивілізаційної ідентичності.

Спікером виступить Йосип Зісельс, громадський діяч, дисидент і політв'язень, голова Генеральної ради ЄАЄК, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України. Він уже багато років займається дослідженням питань цивілізаційної ідентичності та причин міжнаціональних конфліктів.
 
На нашій пізнавальної зустрічі ми спробуємо відповісти на наступні актуальні та суперечливі питання:

• Що таке цивілізаційна ідентичність?

• Які «цеглини» та яка «архітектурна форма» цивілізаційної ідентичності і чи можемо ми це відчути?

• Чи є взаємозв'язок між системою цінностей і цивілізаційною ідентичністю?

• Чи був Майдан -2014 проявом конфлікту цивілізацій?

• Чи може агресія розглядатися, як форма захисту цивілізаційної приналежності?

• Як релігійна Реформація в Європі у XVI столітті вплинула на цивілізаційний вибір країн, які прийняли її на відміну від тих країн, де цього не сталося?

• Як виховання впливає на цивілізаційний вибір?

Детальніше про зустріч

Джерела: Facebook, Евроазиатский еврейский конгресс

 

 

↑Новини↑