В Одесі встановили пам'ятник жертвам Голокосту

04 листопада, 2016
21 жовтня у 75-ті роковини розстрілу євреїв в порохових складах Одеси відкрили монумент та вшанували пам'ять невинно загиблих.
Пам'ятник жертвам Голокосту відкрили 21 жовтня на місці колишнього військового містечка на 3-й станції Люстдорфської дороги, 27.

Відкриття пам'ятника приурочено до 75-ї річниці трагічних подій знищення євреїв в порохових складах Одеси в жовтні 1941 року.

Під час заходу в пам'ять розстріляного єврейського населення прозвучала поминальна молитва. Присутні на відкритті пам'ятника запалили свічки і поклали до нього квіти.

«16 жовтня Одеса була окупована. Тоді ж почалася трагічна сторінка в історії нашого міста - було знищено понад 100 тисяч одеситів. Голокост - один з найважчих і пам'ятних уроків минулого. Жорстокість на національній і ідеологічному грунті неприпустима в сучасному суспільстві. Одещина - багатонаціональний, дружній і дуже толерантний край. Переконаний, що для наших земляків гуманістичні, загальнолюдські цінності завжди будуть стояти на першому місці», - зазначив у своїй промові голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.
 
Джерело: Євроазіатський Єврейський Конгрес  
↑Новини↑