Україна: в єврейських могилах знову шукають цінності

12 квітня, 2016
В околицях міста Володимир-Волинський на північному заході України знову розкопують братські могили євреїв, убитих нацистами. "Чорні копачі" шукають цінності, не боячись поліції

В околицях міста Володимир-Волинський на північному заході України знову розкопують братські могили євреїв, убитих нацистами. "Чорні копачі" шукають цінності, не боячись поліції.

В околицях міста Володимир-Волинський на північному заході України знову розкопують братські могили євреїв, убитих нацистами. Мова йде про поховання людей, пригнаних туди з міста і з села П'ЯТИДНІ в 1942-43 роках. На місці знаходиться меморіал пам'яті євреїв, що охороняється державою.

 Як повідомляє сайт "Ваада" - Асоціації єврейських організацій і громад України, член єврейської громади міста Володимир Музиченко звернувся з відповідною заявою в місцеву поліцію і разом з їх представником виїхав на меморіал. Було виявлено два нових незаконних розкопу на першій братській могилі. Даний факт був запротокольовано. Протягом останніх п'яти років таких розкопок було більше десяти. Незважаючи на те, що в липні 2014 року було порушено кримінальну справу за фактом наруги над могилами, "чорні копачі" не бояться продовжувати шукати недограбленні нацистами цінності.

На думку представників єврейської громади, ці розкопки - справа одних і тих же рук. Це випливає з того, що розкопки не перекривають один одного, з шурфу акуратно зрізують дерен, потім копають яму, займаються пошуками цінностей, після чого засипають яму і ретельно укладають дерен на місце.

Члени єврейської громади дуже сподіваються, що цього разу оновлені правоохоронні органи все-таки знайдуть тих, хто не боїться потривожити спокій мертвих.

 Джерело: «IzRus.co.il»

↑Новини↑