Відбулася конференція, присвячена збереженню історичної правди про Голокост

07 листопада, 2013
У Києві відбулася конференція Асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і концтаборів України

Сьогодні ця асоціація об’єднує 42 організації колишніх в’язнів великих і малих міст України. За словами голови асоціації Бориса Забарко, її діяльність спрямована на збереження пам’яті про жертв голокосту, видання книжок зі свідченнями людей, які вижили в гетто і концтаборах, а також на соціальну допомогу тим, хто за віком не може брати активну участь у суспільному русі.

У роботі конференції взяли участь посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель, посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, голова правління Єврейського фонду України Аркадій Монастирський та інші.

Аркадій монастирський розповів учасникам заходу про діяльність Єврейського фонду України, спрямовану на підтримку євреїв – колишніх в’язнів гетто і концтаборів – хранителів пам’яті про голокост. Зокрема, про організацію та проведення заходів, присвячених Міжнародному дню пам’яті жертв голокосту, про зведення пам’ятників на місцях розстрілу євреїв за часів Другої світової війни, підтримку культурно-просвітницьких і освітніх проектів для молоді й ветеранів. Він запропонував Асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і концтаборів України спільно організувати кілька оригінальних проектів, націлених на збереження історичної правди про голокост у контексті європейського проекту «Культура пам’яті в Україні».

 Інформацію взято з http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/344849


↑Новини↑