" Всі закривають очі " - верховний комісар ООН з прав людини в Освенцимі.

31 жовтня, 2013
У Польщі на початку цього місяця верховний комісар ООН з прав Людини Наві Піллей відвідала музей в Аушвіці, де вона запалила свічки перед стіною смерті та підписала Книгу Пам’яті жертв нацистського режиму.

Усі ті, хто заперечує Голокост та хто захоплюється антисемітизмом або іншими формати расизму, ксенофобії, чи дискримінацій будь якого роду, повинні відвідати Освенцім, де вони зрозуміють куди така поведінка може привести. Попереджувальні знаки вже були в 1930 р. проте всі закривали очі.

«Як колишній президент Трибуналу в Ауші, який розслідував Геноцид в Руані, я можу засвідчити,що ми так і не зрозуміли урок Голокосту.

Від імені всіх з ООН я підписую цю книгу в пам'ять про всіх тих дітей, жінок та чоловіків, які були вбиті нацистським режимом!».

Це був перший візит Верховного комісара до Польщі, де вона спілкувалась з вищими посадовими особами щодо захисту і заохочення прав людини в Польщі, в тому числі з представниками органів виконавчої влади, парламенту, польських незалежних установ з прав людини, а також Бюро прав людини, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, а також представниками громадянського суспільства.

Піллей наголосила на важливій ролі уряду, а також на важливості залучення громадянського суспільства в цей процес. Верховний комісар вітала внесок Польщі в справі заохочення та захисту прав людини в світі.

Фото www.reuters.com

↑Новини↑