Науково-практична конференція «Нові дослідження предметів юдаїки в музеях України»

17 вересня, 2013
Захід організовує Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» та Державний історико-культурний заповідник «Межибіж». Часові рамки проведення: 17-18 вересня 2013 року в м. Хмельницькому та в смт. Меджибіж

Ця конференція є продовженням навчальної програми «Кетер», що почала реалізовуватися в Україні з 2012 року. Її учасниками стали працівники 20 музейних установ України, які опікуються предметами юдаїки. Завдяки програмі, випускники отримали можливість навчитися працювати з предметами юдаїки та підвищили свій професійний розвиток.

На сайті ХБФ «Хесед Бешт» можна ознайомитись з буклетом програми та відгуками учасників: http://hesedbesht.org.ua/knigi/Keter2.pdf.

Програма «Кетер» та Науково-практична конференція є важливими культурними подіями для України. Наша держава є важливим фондосховищем юдаїки, але дуже мало людей має досвід і навички роботи з єврейськими збірками. Програма надала можливість музейним працівникам дізнатися більше про значення цих експонатів і краще представити їх широкому колу відвідувачів. Конференція є унікальною та не мала аналогів проведення в Україні. Подібна науково-практична конференція вперше проводиться в Україні за ініціативи Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт».

↑Новини↑