Йом Кіпур

13 вересня, 2013
Йом Кіпур цього року відзначається з заходу сонця 13 до вечора 14 вересня. Відомий як єврейський День Спокути, Йом Кіпур припадає на 10 день місяця Тішрей 5772 за єврейським календарем.

Судний день вважається найважливішим днем єврейського року, про що свідчать показники відвідуваності синагоги: люди йдуть до храму на Йом - Кіпур , більше ніж в будь-яке інше свято.

Йом Кіпур завергує Дні покаяння, 10- денний термін тшуви (покаяння і навернення) , який починається з Рош Ха Шана , єврейського Нового року.

Під час Днів покаяння, євреї просить прощення у друзів, сім'ї і колег, процес, який починається з Ташли, символічного спокутувння гріхів , який традиційно відбувається в другій половині дня Рош Ха Шана. У Йом Кіпур, євреї намагаються виправити свої відносини з Богом. Це робиться, зокрема , завдяки публічному  спокутуванню гріхів.

У той час як Йом Кіпур характеризується урочистим  постом та покаянням, це насправді  найрадісніший день єврейського року, тому що він знаменує Боже прощення гріха ідолопоклонництва

↑Новини↑