Міжнародна зустріч експертів світової спадщини щодо практичних рекомендацій про збереження історичного міського ландшафту

21 серпня, 2013
Нарада експертів відбудеться в Ріо - де - Жанейро, Бразилія 3 – 5 вересня 2013 р.

Міжнародна нарада експертів з питання інтеграції методологічного підходу, пов'язані з рекомендацією про збереження історичних міських ландшафтів в оперативних керівних принципах відбудеться в Ріо-де-Жанейро, з 3 по 5 вересня 2013 року, за підтримки ЮНЕСКО. Відповідно до рішення 36 COM 13.II  Комітету всесвітньої спадщини (Санкт-Петербург, 2012) і в більш широких рамках Змін до оперативних вказівок Національного інституту  історичної  та художньої спадщини та Міністерства культури Бразилії.

Основними цілями зустрічі є визначення шляхів інтеграції в методологію і підхід, що є в  Рекомендації по збереженню історичних міських ландшафтів в оперативних керівних принципах, також розглянути пов'язані з ними тексти. Засідання також буде сприяти кращому розумінню цієї рекомендації, як нормативного документу  ЮНЕСКО. Результати зустрічі будуть представлені  на  Комітеті всесвітньої спадщини на  38-й сесії в червні 2014 року. 

↑Новини↑