На XXIII Генеральній Конференції ICOM вибрали нову Виконавчу Раду.

18 серпня, 2013
Сьогодні завершилась XXIII Генеральна конференція Міжнародної ради музеїв, що відбулась після XXVIII Генеральної Асамблеї, на якій обрали директора та виконавчу раду. Конференція відбулася в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, з 10 по 17 серпня, на тему Музеї (память + творчість) = соціальних зміни. В ній взяли участь 1894 учасників з 103 країн, у тому числі, вперше представники, що не є членами ІСОМ.

Професор д-р Ганс-Мартін Хінз був обраний представляти Міжнародну ради музеїв на другий термін. Доктор природничих наук, доктор Хінз почав свою кар'єру в якості радника по створенню нових музеїв для Міністерства у справах культури в Західному Берліні, Німеччина. З 1991 року він був членом управлінської команди в Німецькому історичному музеї в Берліні, а з 2000 по 2001 рік він обіймав посаду заступника міністра культури Берліна. Зовсім недавно він був також названий почесним професором університету Байройт, Німеччина.

Доктор Хінз став членом Виконавчої ради ІСОМ, а згодом президента ICOM після того як займав декількох посад, в тому числі був головою ІСОМ Європи та ICOM Німеччини, а також брав  участь у Комітет з етики, ICMAH (ІСОМ Міжнародного комітету з музеїв і колекцій археології та історії) та учасником Робочої групи з питань культурного туризму.

У наступні три роки він очолюватиме Виконавчу рада, що  складатиметься з 14 інших членів, також обраних на XXIII Генеральній конференції ІСОМ в Ріо.

Наступна Генеральна конференції ІСОМ відбудеться в 2016 році в Мілані, Італія
↑Новини↑