Другий семінар програми КЕТЕR

29 березня, 2012
У Львові пройшов другий семінар тренувальної програми KETER для музейних професіоналів. Програма дає можливість краще опанувати музейну справу та особливості каталогізації і експонування предметів юдаїки.

З 26 по 29 березня у Львові пройшов другий семінар тренувальної програми КЕТЕР, метою якої є підвищення рівня знань серед музейних працівників України стосовно єврейської історії, культури та юдаїки. Програма Кетер складається із 16 днів лекцій, практичних занять, семінарів, розділених на 4-денні блоки з понеділка по четвер, що відбуватимуться протягом січня, березня, травня і вересня 2012 р.

Програма спрямована на музейних працівників, які опікуються та зацікавлені у вивченні юдаїки, що зберігається в державних та єврейських музеях всієї України. Лекції семінарів стосуються питань розпізнавання, каталогізації, дослідження та експонування предметів юдаїки. Програма дає можливість музейним працівникам дізнатися більше про значення цих експонатів і краще представити їх широкому колу відвідувачів.

Керівником програми виступає д-р Фелісітас Гайман-Єлінек, знана в світі експерт з юдаїки, яка донедавна обіймала посаду головного хранителя Єврейського музею у Відні. Вона захистила дисертацію в галузі єврейських студій та історії мистецтва, була куратором багатьох виставок, присвячених єврейській історії та культурі.

Програма КЕТЕР проходить за ініціативи європейської Фундації Ротшильда (Ганадів).

P.S.

Кетер - «корона» (іврит), срібна прикраса сувою Тори

 

↑Новини↑