Робота з ЮНЕСКО

Кішоре Рао, директор Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, надіслав у відповідь на колективне звернення громадян-мешканців Львова офіційного листа до Постійного представництва України при ЮНЕСКО та до Національної комісії України у справах ЮНЕСКО для перевірки стану всесвітньої пам'ятки «Архітектурний ансамбль історичного центру м. Львів». Громадяни звернулись до ЮНЕСКО через переживання за наслідки для охорнної зони Львова внаслідок будівництва готельного комплексу на вулиці Федорова.

Переклад з англійської
[переглянути оригінал]


Сектор Культури 

 

Пану Олександру Купчишину,

Послу постійної делегації України в ЮНЕСКО

 

Вих. Номер: CLT/WHC/4301/UA/AS               18 серпня 2011

 

Зміст: Стан консервації у Львові – Ансамбль історичного центру

Шановний Посол, 

Будь ласка зверніть увагу на лист від індивідуалів стосовно власності Світової Спадщини  у Львові – Ансамбль Історичного Центру. 

Я буду дуже вдячний, коли Ви направите цей лист до відповідальних державних осіб місцевого та національного рівня і спровадите до  Центру Світової Спадщини Ваші коментарі та подальшу інформацію. 

Як Вам відомо, відповідно до параграфу 5 Рішення  Центру Світової Спадщини 35 СОМ 7В.113 від червня 2011р. (ЮНЕСКО, Париж) всі майбутні плани з реставрації та нового будівництва повинні бути скеровані до Центру Світової Спадщини відповідно до параграфу 172 Умов Діяльності.

Будь-ласка зауважте, що копії цих документів були передані до Нарадчої Ради ЮНЕСКО, міжнародній ІКОМОС та ICCROM для інформації.

Дозвольте скористатись можливістю подякувати Вам за співпрацю та підтримку у впровадженні Конвенції Світової спадщини.

Будь ласка, шановний Посол, прийміть запевнення в моїй найвищій увазі до розгляду цього питання.

 

Кішоре Рао,

Директор Центру Світової Спадщини

 

Копії: Національна Комісія України для ЮНЕСКО

         Національний Пункт Фокусу для Світової Спадщини

         Міжнародний ІКОМОС   

         ICCROMВідповідь МЗС (Департаменту зв'язків із закордонним українством та культурно-гуманітарного співробітництва) на звернення ЮНЕСКО

Сторінка 1

Відповідь МЗС на звернення Кішоре Рао - ст.1

Сторінка 2

Відповідь МЗС на звернення Кішоре Рао - ст.2